Цікаві факти

Стевія в тренді здорового способу життя

Кожна людина в своєму особистому розвитку одного разу приходить до того, що переглядає своє харчування. Багато людей будуть згодні з думкою, що їжа дуже впливає на наш організм, діючи на самопочуття, настрій і здоров’я в цілому.

За останні 10 років суттєво збільшується тенденція попиту на продукти здорового харчування. Особливо важливим стає питання про вплив цукру на наш організм.

Вчені вже давно довели, що цукор є основною причиною виникнення багатьох поширених захворювань: зайвої ваги, карієсу, ожиріння, діабету і багатьох інших.

Відмовитися від цукру не просто, враховуючи, що його додають практично в усі страви.

Виробники світового масштабу почали робити заміну в своїх продуктах цукру на більш натуральні і безпечні замінники. Одним з таких замінників стає Стевія, навколо якої створюється багато суперечливих відомостей про корисність та застосування «солодкої трави».

Стевія – багаторічна трав’яниста рослина сімейства айстрових, її стебла щороку відмирають і знову відроджуються та ростуть. Висота рослини, залежно від умов, коливається від 60 см до одного метра. Родина стевії – Південна Америка. Як культурна рослина вона відома вже більше 1500 років.

Stevia rebaudiana в основному виростає в умовах помірно вологого субтропічного клімату в Парагваї, Бразилії, Аргентині. У 1887 році американський натураліст Антоніо (Мойзес) Бертоні першим науково описав стевію. Спочатку Бертоні назвав цю рослину Eupatorium Rebaudianum Bertoni та вважав стевію родичем посконника. Видову назву рослина отримала на честь В. К. Ребо (1821-1889) – французького військового лікаря і ботаніка. Однак в 1905 натураліст відніс цю рослину до роду Stevia (по імені П. Ж. Естеве, що жив в XVI столітті в околицях Валенсії, – іспанського ботаніка – тлумача Гіппократа). На сьогоднішній день описано більше 80 видів стевії, що ростуть в Північній Америці, і двісті видів, батьківщиною яких є Південна Америка. Головна особливість стевії в тому, що її листя в 10-15 разів солодше звичайного цукру завдяки вмісту безкалорійних органічних сполук – глікозидів

Екстракт, отриманий із листя стевії, називається стевіозидом. Ось він і є зараз найсолодшим і нешкідливим природним продуктом. У чистому вигляді стевіозід солодше цукру в 300 разів, низькокалорійний. Саме тому він вважається ідеальним замінником цукру, як для здорових людей, так і для хворих на діабет, ожиріння, серцево-судинними розладами та іншими порушеннями обміну речовин.

Стевія збагачена вітамінами та мінералами, в її склад входять антиоксиданти – біофлавоноїди (рутин, кверцитин та ін.), Мікроелементи (калій, кальцій, фосфор, магній, кремній, цинк, мідь, селен, хром), вітаміни (С, А, Е , групи В). Згідно з результатами наукових досліджень в Японії встановлено, що стевія містить у 5 разів більше антиоксидантів, ніж зелений чай!

Саме Японія дала світову популярність стевії. Після трагедії в Хіросімі та Нагасакі, японці зайнялися питанням оздоровлення нації і стевію почали детально вивчати, а потім ще широко застосовувати. На даний момент 90% всієї вирощеної в світі стевії споживає Японія.

У всьому світі проводилося багато досліджень в результаті яких дійшли висновку, що при регулярному вживанні стевії відбуваються позитивні зміни в організмі:

– знижується рівень глюкози та холестерину в організмі

– поліпшуються реологічні (рідинні) властивості крові

– поліпшуються функції печінки, нирок та підшлункової залози.

– при діабеті перешкоджає розвитку гіпоглікемічних та гіперглікемічних станів і дозволяє знизити дозу інсуліну

– рекомендується до вживання при обмеженні патології суглобів (артритах, остеоартрозі), при яких необхідно обмежити цукор.

– екстракт стевії в поєднанні з нестероїдними протизапальними препаратами, що вживаються при таких захворюваннях, знижує їх шкідливу дія на слизову оболонку шлунково-кишкового тракту.

– рекомендується при ожирінні, атеросклерозі та ішемічної хворобі серця, захворюваннях травної системи, шкіри, зубів і ясен, а також для профілактики цих захворювань.

– м’яко стимулює мозковий шар надниркових залоз, що при регулярному вживанні екстракту цієї рослини сприяє продовженню життя

– має протизапальну і діуретичну дію.

– виводить токсини і зайву рідину з організму.

– завдяки кремнієвій кислоті стевія благотворно впливає на волосся та нігті.

– пригнічується розвиток багатьох хвороботворних організмів, допомагає вилікувати дисбактеріоз.

– стевія ефективно захищає зуби від карієсу.

Можна довго продовжувати список позитивної дії стевії на організм людини. Негативний момент цієї рослини в тому, що вона може істотно вплинути на усталені традиції споживання цукру з буряка та тростини, що спричинить за собою трансформацію в сфері цукрового виробництва. Тому, стевія стає відомою поступово, через дослідні інститути та в результаті відгуків людей, які зазнали її дію на собі.

Природа завжди створює унікальні і неповторні шедеври для нас і наше завдання навчитися розуміти і правильно використовувати ці безцінні можливості на благо нашого здоров’я.

З дослідженнями стевії Ви можете ознайомитися на сайтах:

Всесвітній форум
Інститут з вивчення стевії (США)
Європейська асоціація стевії (EUSTAS)
Асоціація виробників стевії в Італії
Асоціація виробників стевії в Японії
Асоціація виробників стевії в Парагваї

На нашому сайті представлений шоколад тм TORRAS зі стевією. Відомий іспанський виробник перший в Іспанії і в Європі випускає серію шоколаду, в якому використовує стевію в якості замінника цукру.

Залишити відповідь