Показано 1–12 із 639

Апельсин в чорному шоколаді Lacasa (БЕЗ ГЛЮТЕНУ)125г

98.00грн.
Апельсин в чорному шоколаді Lacasa. Незабутній кисленький смак шматочків апельсина, покритих гіркуватим чорним шоколадом. Шоколадні драже НЕ МІСТЯТЬ глютену, барвників, консервантів і пальмового масла.

Білий шоколад “Кокос” Baron Delicadore Coconut 200 г

45.00грн.
Білий шоколад "Кокос" Baron Delicadore Coconut - порційний класичний білий шоколад, що складається з 12 мінішоколадок. Має вражаючий презентабельний вигляд.

Білий шоколад Schogetten White Chocolate 100г

35.00грн.
Schogetten White Chocolate Білий шоколад - натуральний шоколад, який відповідає всім нормам і стандартам німецької якості. Плитка розділена на 18 шматочків, що практично і зручно!

Білий шоколад з арахісом, родзинками Studentska pacet 180г

65.00грн.
Білий шоколад з арахісом, родзинками Studentska pacet - ніжний білий шоколад з арахісом та родзинками.

Вафлі з вершковим кремом Gullon Barqui nata 150г

30.00грн.
Gullon Barqui nata- вафлі з вершковим кремом від іспанського бренду Gullon. Дві тонкі хрусткі вафлі з ніжним вершковим кремом між ними. Безсумнівно такі солодощі стануть ідеальним доповненням до вашого чаювання.  

Вафлі з кокосовим кремом Gullon Barqui coco 150г

30.00грн.
Gullon Barqui coco- вафлі з кокосовим кремом від іспанського бренду Gullon. Дві тонкі хрусткі вафлі з ніжним кокосовим кремом між ними. Безсумнівно такі солодощі стануть ідеальним доповненням до вашого чаювання.

Вафлі з лимонним кремом Gullon Barqui Limon 150г

30.00грн.
Gullon Barqui Limon- вафлі з лимонним кремом від іспанського бренду Gullon. Дві тонкі хрусткі вафлі з ніжним лимонним кремом між ними. Безсумнівно такі солодощі  стануть ідеальним доповненням до вашого чаювання.

Вафлі з шоколадним кремом Gullon Barqui choco 150г

30.00грн.
Gullon Barqui choco- вафлі з шоколадним кремом від іспанського бренду Gullon. Дві тонкі хрусткі вафлі з ніжним кокосовим кремом між ними. Безсумнівно такі солодощі стануть ідеальним доповненням до вашого чаювання.

Галетне печиво Gullon Tea Biscuit Petit (БЕЗ ЦУКРУ) 200г

40.00грн.
Галетне печиво від іспанського бренду Gullon.В своєму складі НЕ МІСТИТЬ ЦУКОР. Ідеально підійде для ваших сніданків, чаювань і навіть приготування десертів. Продукт неймовірно багатий на клітковину. До того ж НЕ МІСТИТЬ консервантів , гідролізовані жирів та пальмової олії.

ДУОМІКС молочний і білий шоколад з арахісом, родзинками Studentska pacet 180г

65.00грн.
ДУОМІКС молочний і білий шоколад з арахісом, родзинками Studentska pacet - гармонійне поєднання чорного і білого шоколаду з додаванням арахісу, родзинок і шматочків желе.

ДУОМІКС чорний і білий шоколад з арахісом, родзинками Studentska pacet 180г

55.00грн.
ДУОМІКС чорний і білий шоколад з арахісом, родзинками Studentska pacet - гармонійне поєднання чорного та білого шоколаду з додаванням арахісу, родзинок і шматочків желе.

Журавлина в чорному шоколаді Lacasa (БЕЗ ГЛЮТЕНУ)125г

98.00грн.
Журавлина в чорному шоколаді Lacasa. Незабутній смак цілісних ягід журавлини з кислинкою, покритих гіркуватим чорним шоколадом. Шоколадні драже НЕ МІСТЯТЬ глютену, барвників, консервантів і пальмового масла.