Цікаві факти

Чому шкідлива кава з вуличних ковових автоматів?

Кавові автомати можуть бути загрозою для здоров’я людини, бо можуть стати причиною зараження інфекціями при вживанні кави.

На думку фахівців, краще утримуватися від вживання кави, яка готується в автоматах на вулицях та в торгових центрах. Вживання кави з вуличних автоматів може викликати проблеми з травленням, оскільки такий напій готується, як правило, з сировини не найвищої якості.

Крім цього, в деяких кавових автоматах були виявлені речовини, що діють як канцерогени. Що стосується кави з кавових апаратів, розташованих на майданчиках з великою кількістю людей, в такому напої були виявлені ентерококи й синьогнійні палички трьох видів – небезпечні збудники інфекційних захворювань.

Експерти констатують, що кавомашини повинні регулярно очищатися – мікроорганізми в них можуть мешкати як в кавовій гущі, так і в блоках для води. Кавові машини, які використовуються на футкорах в тих же торгових центрах, навряд чи піддаються такому чищенню.

Використовуючи кавоварку вдома, ми ретельно миємо с’ємні менханізми, запобігаючи утворенню сприятливих умов для розмноження бактерій.

Хочеться сподіватися, що є добросовісні власники, які приділяють належну увагу очищенню та дезінфекції своїх машин.

Але медики рекомендують обмежитися від вживання кави з вуличних автоматів, на їхню думку, це не безпечно для здоров’я.

Залишити відповідь