Новини компанії

Чому варто вибирати чай BASILUR?

Компанія Basilur Tea Company створювалася з метою надати людям різного рівня достатку можливість скоштувати справжній цейлонський чай високої якості, яким захоплюється кожен, хто хоч раз його спробує. Чай є бажаним і приємним подарунком для кожного, адже чай люблять всі!

.

Традиція дарувати чай виникла ще при дворі китайських імператорів кілька тисяч років тому. Зараз, в епоху достатку та широкої варіативності різних подарунків, чай зберігає класичну індивідуальність, передаючи особливу атмосферу, в якій виявляються щирі емоції та почуття учасників чаювання.

Тому, керівник компанії, зібравши свій багатий досвід в цій індустрії, заснував компанію «BASILUR», тим самим ставши першим виробником зі Шрі-Ланки, який насправді додав цінність в звичайний чай, надавши його світу в якості подарунка.

На всіх стадіях свого виробництва Базілур проходить ретельний контроль фахівцями, які розбираються в сортах чаю, їх якості. Тітестер – це, так званий, сомельє для чаю. Саме цей фахівець займається дегустацією чаю і визначає його якість, смак і аромат, що, безумовно, необхідно для кожної чайної компанії, що піклується про престиж всієї своєї продукції.

Досвідчений титестер моментально визначить не тільки сорт чаю, а й місце його зростання, що й допоможе виявити виключно надійних і порядних виробників.

Чай є невід’ємною частиною життя багатьох людей і компанія Basilur Tea Ukraine намагається популяризувати й розвивати культуру чаювання в Україні. Наша команда робить все для того, щоб клієнти отримували максимальне задоволення від вживання цього напою, яке хотілося б повторити знову й знову.

22.07.19 компанія BASILUR в Харкові провела семінар, присвячений поглибленому знайомству з цілим асортиментом чаю тм BASILUR. Де ми познайомилися з історією створення компанії, з особливостями і характеристиками багатьох видів чаю, а головне занурилися в атмосферу приємного спілкування, яку може традиційно створювати тільки чай.

Якість чаю тм BASILUR підтверджено сертифікатами міжнародного рівня.

Кожен може знайти свій улюблений чай в унікальних колекціях чаю BASILUR. Кожна пачка чаю з колекцій не тільки містить неперевершений смак та аромат з різних плантацій острова Цейлон, але є справжнім шедевром майстра художнього мистецтва.

Справжній подарунок в кожній пачці для кожного, хто цінує і любить чай! Вибирайте свій чай з колекції чаю BASILUR в нашому каталозі. Зручно користуватися фільтром на сайті та вибрати тм BASILUR.

Залишити відповідь