Події

З Днем шоколаду!

Всесвітній день шоколаду (World Chocolate Day) для всіх шанувальників солодких ласощів введений в наше життя французами у 1995 році саме 11 липня.

Деякі джерела вказують, що першими навчилися готувати шоколад ацтеки, і називали шоколад «Їжею Богів».

До Європи вперше завезли шоколад іспанські завойовники. Вони називали шоколад «чорним золотом» і використовували для зміцнення фізичних сил та витривалості.

Трохи пізніше споживання шоколаду в Європі обмежувалося лише аристократичними колами. Видатні жінки вважали шоколад афродизіаком. Так, у матері Терези була пристрасть до шоколаду, а пані Помпадур була впевнена, що лише шоколад може розпалити вогонь пристрасті. Лише на початку 20-го століття з появою промислового виробництва шоколадом змогли насолодитися і люди, які не відносяться до аристократії.

Зараз асортимент шоколаду настільки великий, що здатний задовольнити навіть справжніх гурманів! А дію шоколаду на наш організм вивчають досі.

Безперечно, темні сорти шоколаду стимулюють викид ендорфінів – гормонів щастя, які впливають на центр задоволення, покращують настрій і підтримують тонус організму. Це вже доведено сучасною наукою.

Багато досліджень спрямовані на вивчення дії шоколаду як протиракового та засобу, уповільнює процеси старіння. Домінуюча властивість шоколаду – це поліпшення настрою! Завдяки вмісту великої кількості поживних речовин, в тому числі жирів, а значить і калорій, шоколад здатний швидко наситити наш організм енергією.

Даруйте один одному позитивні емоції! Шоколад – це чудовий презент, що піднімає настрій і доставляє неймовірне задоволення!

Ласкаво просимо до нас в розділ СОЛОДОЩІ!

Залишити відповідь