Цікаві факти

Кава та знаки Зодіаку: чи є зв’язок?

Цікаво, чи залежать кавові переваги від того, хто людина за гороскопом? Як з’ясувалося – так. Астрологи стверджують, що кожному знаку Зодіаку властиві певні якості, що позначаються на його ставлення до цього ароматного напою і на те, яку каву вживати.

Найголовніше, що в це світле свято люди об’єднуються і проводять час в тісному сімейному колі.

Овен

Вживання кави для представників цього знаку – це справжній ритуал. Вони обожнюють сам процес приготування та не погодяться довірити його навіть близьким людям. У виборі кави вони дуже педантичні й наполегливі. Крім того, відрізняються завидною постійністю. Овни дуже довго шукають свій улюблений сорт, але знайшовши, вже ніколи йому не змінюють. Інші сорти для них просто не існують.

Овны предпочитают пить кофе с друзьями или знакомыми. Для них это возможность пообщаться с окружающими. Хотя иногда они увлекаются и стараются навязать другим свои взгляды и мнения.

Телець

Тельці люблять пити каву завжди та всюди, будь то затишна кухня або шикарний ресторан. І в будь-якому випадку отримують від цього величезне задоволення. А ось щодо виду улюбленого напою вони більш консервативні. Зазвичай у них є свій улюблений сорт, якому вони не змінюють.

На відміну від попереднього знака, Тельці не люблять розмовляти під час кавування. Вони сприймають цей процес як свого роду перепочинок, яку використовують, щоб наповнити організм бадьорістю і енергією.

Близнюки

Близнюки – це знак мінливості. І щодо кави цей знак особливими симпатіями не відрізняється. Вони постійно змінюють сорти, шукають щось нове і незвичайне. Але ось щодо самого процесу кавування дрібниць для них не існує. Вони враховують всі нюанси: розміри чашок, вибір сорту, оформлення столу. Особливу увагу вони звертають на чашку.

Близнюки будуть пити каву тільки з мініатюрних чашок, що відрізняються оригінальністю форм і забарвлень.

Насолоджуватися кавою вони вважають за краще в компанії друзів, проводячи час у задушевних бесідах або палких суперечках.

Рак

До приготування та розпивання кави Раки підходять так само грунтовно, як і до всього іншого. Кава для них в першу чергу це відмінний спосіб підбадьоритися та отримати заряд енергії на весь день. Зазвичай Раки воліють міцний та гарячий напій. А ось заварювати його для представників цього знака справа невдячна. Якщо йому не сподобається кава, то відносини будуть зіпсовані надовго.

Пити каву Раки люблять у тихому спокійному місці, але не вдома. Їм подобається спостерігати за навколишнім світом і людьми, подумки даючи їм характеристику або просто оцінювати те, що відбувається навколо.

Лев

Леви справжні гурмани. Вони вважають за краще вишукана кава, приготована з добірних зерен. Якщо Лев запрошує на чашечку кави, то можна бути впевненим – напій буде смачним, оформлення на вищому рівні, а вершки та десерт найкращими. Головне не забути похвалити господаря за незрівнянне частування та його прекрасний смак.

Діва

Діви дуже педантичні в дрібницях і з особливою ретельністю ставляться до процесу приготування, перетворюючи його на справжній ритуал. При цьому чітко дотримується всіх норм і правил. Приготований ними напій завжди вишуканий і здатний захоплювати своїм неперевершеним смаком та ароматом навіть найвибагливіших гурманів.

Але якщо з якоїсь причини кави буде несмачною, та ще й гості це відзначать, то Діви ще дуже довго будуть переживати та аналізувати те, що сталося.

Зовні сам ритуал пиття кави виглядає як спокійне спостереження за навколишнім світом. Але Діви завжди напоготові та жорстко оцінюють кожного, як і всі сказані фрази.

Терези

Терези роблять все строго за правилами. Для них обов’язково чітке дотримання пропорцій та черговості. Представники цього знаку будуть довго згадувати і з’ясовувати, що кладеться в турку раніше – кава або цукор. В результаті, засмутившись, можуть засипати все одночасно і тут же влити воду. Як не дивно, напій у них завжди виходить відмінним.

Сам процес кавування для Терезів справжнє таїнство. Вони куштують ароматний напій повільно та спокійно, повністю розслабляючись, насолоджуючись відпочинком та дозволяючи собі помріяти.

оформлення на вищому рівні, а вершки і десерт найкращими. Головне не забути похвалити господаря за незрівнянне частування і його прекрасний смак.

Скорпіон

Представники цього знаку, як завжди в своєму репертуарі. Він вважає за краще найкращі елітні сорти і повністю переконаний, що всі друзі і знайомі повинні любити тільки цей сорт і готувати напій за тим самим рецептом. Плануючи посидіти за чашкою кави з представником протилежної статі, який народився під знаком Скорпіона, слід бути готовим до того, що вечірнє кавування закінчиться бурхливої ​​ночі. Адже для них кава – це прелюдія, настроює на романтичний лад.

Стрілець

Стрільців приваблює не сам смак кави, а можливість приємно провести час з друзями. Хоча до самого напою вони байдужі, але ніколи не відмовляться від запропонованої чашечки кави. Для них це прекрасна можливість поспілкуватися зайвий раз з друзями, а ось це вони обожнюють.

Разом з тим, кава, будучи невід’ємною частиною дружніх посиденьок, наповнює Стрільців енергією, яка веде їх до нових відкриттів і звершень.

Козеріг

Козерогів навряд чи назвеш великими фанатами кави. Вони п’ють її рідко й мало. Це досить консервативний знак, який не любить ніяких експериментів, як в житті, так і при виборі улюбленого напою. Один раз, вибравши сорт кави, який задовольняє їхнім смакам, вони вже не міняють його ніколи. Але в період розчарувань, депресії або напруженої роботи, цей чарівний напій стає для них незамінним. Він допомагає їм зосередитися, вселяє оптимізм і впевненість в собі. Чашка кави в цій ситуації – ідеальна можливість прийняти правильне рішення.

Водолій

Водолії люблять експериментувати та коштувати різні сорти, вважаючи за краще різноманітність. А ось щодо приготування вони дуже педантичні. Каву готують строго відповідно до рецепту й чітко дотримуючись черговість дій. Тому напій у них виходить дійсно чудовий.

Люди, що народилися під цим знаком, люблять спілкування і з задоволенням посидять з друзями за чашкою кави, як в кафе, так і вдома.

Риби

Риби без кави не можуть прожити й дня. Цей напій пробуджує їх вранці, наповнює організм зарядом бадьорості та сексуальності. Ось тільки надто багато кави для цього знаку пити не рекомендується. Інакше ефект буде зворотним, а іноді це просто небезпечно для здоров’я. Крім того, вони обожнюють кавове морозиво.

Джерело: Жіночий журнал “Happy Life”

Залишити відповідь