Без рубрики

Улюблені ласощі…

Для кожного з нас шоколад має особливе значення. З самого дитинства ми отримуємо подарунки та сувеніри у вигляді шоколадних плиток, цукерок, напоїв, кондитерських виробів з шоколадом, та ін.. Природно, що всі люблять ласувати десертами з шоколаду в будь-якому віці. Асортимент пропонованих видів настільки великий і різноманітний, що скоштувати всі шоколадні вироби стає нереальним.

За даними досліджень людина споживає в середньому від 2 до 10 кг шоколаду на рік.

На сьогоднішній день шоколад знайшов новий імідж. Найбільші світові компанії сенсаційно заявили про корисність какао-бобів для профілактичного лікування серцевих захворювань. Цю заяву вони зробили, грунтуючись на проведених багаторічних дослідженнях: http://www.membrana.ru/particle/6960/ Поліфеноли, що містяться в какао-бобах, дійсно є антиоксидантами. Тому, попит на шоколад з вмістом какао більше 75% помітно зріс у всьому світі, а молочний шоколад здає свої позиції.

Давайте розглянемо основну загальноприйняту класифікацію шоколаду:

1 Чорний шоколад, який в свою чергу поділяють на темний з вмістом какао-бобів не менше 45% та гіркий – відповідно, не менше 70%.

2 Молочний шоколад містить какао не менше 30%

3 Білим шоколадом по праву може називатися продукт, якщо вміст какао-масла в ньому не менше 20%. Зазвичай він складається з какао-масла, цукру, сухого молока або вершків і лецитину.

4 Шоколад з добавками. Цю групу можна розбити на кілька:

– шоколад з великими компонентами, такими як цілісні та подрібнені горіхи, родзинки, курага, різні види печива, вафель, цукати та ін.

– шоколад з дрібними компонентами. У категорію дрібних компонентів відносять подрібнені горіхи, подрібнені цукати, шматочки сушених фруктів і ягід, кави, кокос, кунжут і багато іншого.

– Шоколад з начинкою, яка може бути:

-помадною;

-шоколадною;

-горіховою;

-фруктово-желейною;

-молочною;

-вершковою.

Її кількість не може перевищувати половини маси шоколадної плитки.

5 Пористий шоколад – вид шоколаду зазвичай виготовляється на основі десертної, тонко подрібненої, шоколадної маси. У процесі його виробництва шоколадна маса поміщається в камери з CO2 для насичення газом. В результаті цього утворюються бульбашки, які збільшують обсяг шоколадної маси.

Пористий молочний шоколад виробляється у вигляді плиток, з різними додатками та начинками, а також без них. Різноманітність смаків надають горіхи, сухофрукти, повітряний рис. Для виробництва часто використовуються лецитин та ванілін.

6 Діабетичний шоколад виготовляють для людей, що мають протипоказання щодо вживання продуктів з  цукром. Роль підсолоджувача в цих продуктах виконують натуральні полісахариди (фруктоза, мальтоза, стевія та інші), а також різні замінники цукру.

  1. Прагнення до здорового харчування сформувало нову групу шоколаду без вмісту глютену, а також з натуральним замінником цукру – стевією.

Цінувальникам шоколаду надаються не тільки багатий асортимент надзвичайних смаків, а й вишукані творчі творіння шоколадних майстрів. У світі існує багато оригінальних виробів з шоколаду: величезні шоколадні годинник з зозулею, шоколадний бюстгальтер, музичні платівки, які можна з’їсти після прослуховування, шоколадне весільну сукню і багато іншого.

У нас на сайті Ви зможете знайти найрізноманітніші поєднання смаків і видів шоколаду в каталозі група солодощі.

Залишити відповідь