Без рубрики

Відкриваємо для Вас наш сайт в міжнародний день чаю!

Вітаємо всіх шанувальників найдавнішого в світі напою з Міжнародним Днем Чаю!

Ми з величезною радістю повідомляємо про відкриття нашого сайту в такий знаменний день!

Для всіх, хто цінує чай, цікавиться його походженням, місцями зростання, особливостями споживання, а також іншими питаннями, пов’язаними з чаєм, ми відкриваємо свій інтернет-магазин, надаючи можливість вибрати саме свій улюблений напій.

15 грудня після проведення міжнародних громадських форумів в Мумбаї (2004) та в Порті Аллегре (2005) було прийнято рішення відзначати день чаю.

Спочатку День Чаю відзначався країнами виробниками чаю (Індія, Шрі Ланка, Бангладеш, Непал, Китай, В’єтнам, Індонезія, Кенія, Малайзія, Уганда, Танзанія), але з часом це свято набрав популяризацію і відзначається повсюдно шанувальниками найкориснішого напою на Землі.

Ми хотіли б побажати всім, хто відзначає це свято, нових відкриттів, яскравих смаків та відчуттів, приємних ніжних спогадів і теплих зустрічей з улюбленими, близькими людьми з напоєм, що супроводжує нас все наше життя. Нехай чай продовжує нас пробуджувати рано вранці, втамовувати спрагу в жарку погоду, або зігрівати в суворою зимою, розділяти з нами сумні тужливі осінні будні, радувати і наповнювати прагненнями та бажаннями навесні, кожен день ми п’ємо чай, насичуватися цілющою силою, енергією і, звичайно ж, корисними, для нашого організму речовинами…

Продовжувати про чай можна нескінченно, адже його історія сягає своїм корінням в період 770-476 рр. до н.е. чайне листя використовували для ритуалів. Чай весь цей час супроводжував людство, відображаючись в кожному відрізку часу, де його описували великі люди. До сьогоднішнього часу все той же кущик, адаптований до произростания в багатьох місцях Землі, продовжує дарувати нам свої пагони та листочки, які пройшовши шлях виробництва, потрапляють до нас.

У нашому магазині на вул. Алчевських, 2 Ви зможете не тільки знайти улюблений напій, а й спробувати нові купажі.

Завжди раді бачити Вас!

Залишити відповідь